Mój debiut książkowy to "Kwadraciaki i finanse"

Nigdy na poważnie nie pomyślałabym, że mogę napisać książkę, gdyby nie Agnieszka Halama. Długo szukałam takiej książki i kupowałam chyba wszystkie, które były dostępne w tematyce finansów i edukacji, ale ponieważ żadna nie zaspokajała w pełni ciekawości dzieci (zarówno moich osobistych, jaki i tych poznanych na prowadzonych przeze mnie warsztatach z edukacji finansowej), w końcu połączyłam siły z Agnieszką i stworzyłyśmy “Kwadraciaki i finanse”.

Książka “Kwadraciaki i finanse” powstała w wersji self-publishing, co oznacza, że jej:

  • wydanie w 100% sfinansowałyśmy własnymi środkami finansowymi,
  • organizację sprzedaży i promocji również realizujemy same, z pakowaniem włącznie.

Taka forma wydania niesie wiele “+”, ale też powoduje, że cena za którą kupujesz naszą książkę, jest skrupulatnie (jak na finansistkę i przedsiębiorcę przystało) kalkulowana i nie ma żadnych dodatkowych narzutów. Akceptując zatem jej cenę – 45 zł – w 100% nagradzasz naszą pracę. Jesteśmy wdzięczne za każdy zakupiony egzemplarz! Zapraszamy do składania zamówień.

  • Czytasz o finansach, ale czasami teksty są tak trudne, że wydaje Ci się, że to nie po polsku?
  • Słuchasz programów ekonomiczno-finansowych i nie do końca rozumiesz o czym jest mowa?
  • Nie cierpisz tego bełkotu prawno-ekonomicznego?
  • A może… dzieci zadają Ci pytania z tego obszaru, a Ty nie wiesz co im odpowiedzieć?
  • Czujesz, że od tych spraw finansowych, masz chwilami kwadratową głowę?

Ta książka „Kwadraciaki i finanse” powstała właśnie po to, by oprowadzić Cię po świecie finansów.
Autorki – Agnieszka Halama i Anna Chandoszko – wiedzą, że myślenie wizualne ułatwia zrozumienie trudnych zagadnień, dlatego przy pomocy Kwadraciaków przeprowadzą Cię przez ten proces!

Zastanawiasz się czy warto?

Dzięki tej książce, znajdziesz odpowiedzi na wiele pytań, ale przede wszystkim po jej lekturze będziesz mógł sobie spokojnie powiedzieć: WIEM ILE CHCĘ!

W książce znajdziesz, te pytania, na które odpowiedzi nie zawsze są dziecinnie proste, choć często padają z ust dzieci i dlatego zachowując taką formę pytamy wprost: „Jak zostać bogatym?”, „Dlaczego nie można mieć maszynki do drukowania pieniędzy?” „Kto rządzi pieniędzmi?” „Ile jest pieniędzy na świecie, i czy one się kiedyś skończą?” … Poprowadzimy Cię przez 30 pytań, na które wielu poszukuje odpowiedzi przynajmniej raz w życiu.

Jest to lektura, która w bardzo prosty sposób zbiera i wyjaśnia wiele trudnych zagadnień ze świata finansów, zarówno tych prywatnych jak i publicznych.

W książce jest też miejsce na własną refleksję i notatki, więc warto pozbyć się skrupułów, że w książce się nie pisze. Tutaj robi się to bez wahania.

Pojawiają się też ciekawostki, bo finanse są interesujące i kryją wiele zaskakujących spraw.

To jest lektura obowiązkowa dla każdego, małego i dużego.

Życzymy Ci owocnie spędzonego czasu z naszą książką, którą możesz kupić na www.kwadraciaki.pl lub składając indywidualne zamówienie kontaktując się mailowo bezpośrednio ze mną. Zapraszam!

"Kwadraciaki i finanse" rekomendują:

Recenzja_Kamila L
Recenzja_Emilia
Recenzja_Anka K.2